- ingyen


- gyorsan
- könnyen
-regisztráció nélkül is
- könnyen
- gyorsan
- regisztráció nélkül
- ingyen

szálláshirdetések

Description

Kiadó szálláshely:
Cinege Vendégház Szálláshelyünk Tolcsva központjában található pár méterre a bolttól, étteremtől, buszmegállótól, orvosi rendelőtől.

Vendégházunkban két külön apartman foglalható. Az első apartmanunk két két ágyas szobából áll, az egyik szobánk 2 pótággyal pótágyazható. Mindkét szobánk külön fürdőszobás. A szobákhoz közös jól felszerelt konyha és étkező tartozik. Második apartmanunk szintén két hálószobás, felosztásuk 2 +2 és 2 +1. A szobák külön fürdőszobásak viszont a konyha és az étkező közös használatú. Az udvaron hatalmas terasz várja a felnőtteket és trambulin a gyerekeket.

Vendégházunk Tolcsván a kastélyok városában található. Településünk méltán viseli a kastélyok városa elnevezést hiszen több kastéllyal is büszkélkedhet, mint például a Szirmay-Waldbott kastély, Helia-D Herba kastély vagy a Kincsem kastély, mindhárom épület a közelmúltban került felújításra. Településünk tökéletes kiindulópont a közeli várakhoz Sárospatak, Regéc, Boldogkőváralja, Füzér, strandokhoz Sárospata

Kapcsolat

Milikné Kovalik katalin
06304565211
Tolcsva
weboldal:
Cinege VendégházCinege Vendégház