- ingyen


- gyorsan
- könnyen
-regisztráció nélkül is
- könnyen
- gyorsan
- regisztráció nélkül
- ingyen

szálláshirdetések

Description

Kiadó szálláshely:
BÉKE, NYUGALOM, CSODÁS PANORÁMA !
Apartman Eger egyik leglátogatottabb, zöldövezeti részén van, csodás kilátással az új pincesorra, a város néző kis vonatok a kert végében haladnak el. Eger fő látnivalói rövid sétával elérhetők. Itt kényelem, csend és nyugalom van, az utcáktól beljebb van az apartman. Apartman önálló, önellátó. Eger és környéke gyógyfürdői, városunk nevezetességei, az egri vár, a Szépasszony-mindig felejthetetlen élményt nyújtanak az idelátogatóknak.
Értékeink: kis kapacitás, csak 2 szoba, nem tömegszállás, így más vendég nem zavarja, az utcák is távolabb vannak, nagyobb a csend, jó levegő, csodás a kilátás az intim, fedett teraszról, mely nyári társalgásra kellemes a bútorokkal, saját kert bútorokkal, tűzhellyel, természetes, hűvös nagy szobák, egy felszerelt konyha, tusolós fürdőszoba, garázs, saját parkoló. Wifi.
Szívesen várjuk a Családokat, Házaspárokat, kis társaságokat családias vendéglátásra, Szépasszonyvölgyi Apartmanunkba és a kis „ékszerdoboz” városunkba.

Kapcsolat

Kovács Jánosné
+36 30 3649591
Eger
weboldal:
Apartman SzépasszonyvölgyiApartman Szépasszonyvölgyi